Kurumsal

Hakkımızda


2009 yılında İstanbul’da kurulan “İnfo Endüstri” ismi itibariyle yeni; tecrübesi ile ise 25 yılı aşkın süredir kamu ve özel tüm sektörlere Bilimsel Teknik Cihazlar ve altyapı hizmetleri sunmaktadır.

Daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmek adına İstanbul ve Ankara merkezli iki şubesi ve birçok şehirde bayilikleri bulunmaktadır.

Dünyaca bilinen ve güven kazanmış 10’dan fazla üretici firmayı bünyesinde barındırmaktadır. Teknik servis, kurulum destek, cihaz eğitimi gibi kalitesine ve bilgisine güvenebileceğiniz birine ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda yer almaktadır.

Yenilikçi, yaratıcı, organize ve her şeyden önce “Müşteri Memnuniyeti”ni ön planda tutan İnfo Endüstri, üniversitelere; ilaç, kozmetik, gıda, petrol, petrokimya, tekstil sektörlerine ve TÜBİTAK araştırmaları, AR-GE laboratuvarlarına sağladığı hizmetlerle sektöründe önemli bir oyuncu olmaktan gurur duyar.


 

Vizyon ve Misyonumuz

Gelişen teknoloji ve artan müşteri beklentileri/gereksinimleri ile uyum içerisinde sektörde yeniliklere öncü olmak ve müşterilerimizi/onların memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımak.

Verdiğimiz tüm hizmetleri en hızlı, kaliteli ve etkin şekliyle müşteriye sunmak.Bilimsel Teknik Cihazlar üzerine uzmanlık alanımızı genişleterek uluslararası standartlarda hizmet vermek.Yenilikçi, araştırmacı ve analizci çalışmaların arttırılmasına yönelik faaliyetlerde bulunmak.Çalışanlarımıza ve içerisinde yaşadığımız toplumumuza kattığımız kültürel, mesleki ve bireysel değerleri her geçen gün biraz daha arttırmak.

Sosyal Medya Hesaplarımız :